Changes
Jump to navigation
Jump to search
Line 44:
Line 44:
− +
+
+
− +
Line 55:
Line 57:
− |-
− * Python Libraries
→Software Documentation
* [[Psychopy]]
* [[Psychopy]]
|-
|-
* E-Prime
* [[Matlab]]
|-
* Python Libraries
|-
|-
* Inquisit by Millisecond software
* Inquisit by Millisecond software
|-
|-
* Matlab
* E-Prime
|-
|-
* Noldus Media Recorder
* Noldus Media Recorder
|-
|-
* Audacity
* Audacity
|}
|}