Changes
Jump to navigation
Jump to search
Line 21:
Line 21:
+
− +
Line 35:
Line 36:
+
+
+
+
− </div>
no edit summary
|-
|-
| style="width:100%; vertical-align:top; border:1px solid #abd5f5; background:#f1f5fc;" | <div style="border-bottom:1px solid #abd5f5; background:#d0e5f5; padding:0.2em 0.5em; font-size:110%; font-weight:bold;">Hardware</div><div style="border-bottom:1px solid #abd5f5; padding:0.4em 1em 1em;">
| style="width:100%; vertical-align:top; border:1px solid #abd5f5; background:#f1f5fc;" | <div style="border-bottom:1px solid #abd5f5; background:#d0e5f5; padding:0.2em 0.5em; font-size:110%; font-weight:bold;">Hardware</div><div style="border-bottom:1px solid #abd5f5; padding:0.4em 1em 1em;">
{| cellspacing="0" cellpadding="0" class="cke_show_border" style="margin: 0px 0px 1em;"
|-
|-
| *Electroencephalography
| *Electroencephalography
|-
|-
| *[[ButtonBoxes]]
| *[http://fsw20477.socsci.ru.nl/ButtonBoxes ButtonBoxes]
|-
|-
| *JoySticks
| *JoySticks
|-
|-
| *Camera Systems
| *Camera Systems
|}
</div>
|-
| <br/>
|-
|-
| style="padding:0 0.5em;" |
| style="padding:0 0.5em;" |
|}
|}