Changes
Jump to navigation
Jump to search
← Older edit
Newer edit →
Computers
(view source)
Revision as of 12:58, 11 June 2014
7 bytes added
,
12:58, 11 June 2014
→Dell Professional P2213
Line 167:
Line 167:
| 5ms
| 5ms
|-
|-
−
| Display Colors 16.7million
+
| Display Colors
:
+
|
16.7million
+
|-
| Color Gamut
| Color Gamut
+
| 72%
|-
|-
−
| 72%
| Audio/Video Inputs/Outputs
| Audio/Video Inputs/Outputs
|-
|-
Wiki-admin
Bureaucrats
,
Administrators
1,658
edits
Navigation menu
Personal tools
Log in
Namespaces
Page
Discussion
Variants
Views
Read
View source
View history
More
Search
Navigation
Main page
Help
About
About the TSG
About this Wiki
FAQ
Disclaimer
Survey
Customer Survey
Tools
Special pages
Printable version